• Projektor EPSON EB-4750W

Brak towaru
9124.00
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
Zostaw telefon
 Projektor instalacyjny
Model EB-4750W odznacza się wysoką jakością obrazu w technologii HD i współczynnikiem kontrastu 5000:1. To gwarantuje najlepszą projekcję ważnych prezentacji. 

Dzięki różnorodnym funkcjom ułatwiającym instalację, konfiguracja i obsługa projektora jest bardzo łatwa. Dzięki szerokiemu współczynnikowi powiększenia x2.0, korekcji geometrii obrazu, korekcji punktu i korekcji łuku projektor z łatwością można szybko ustawić w różnych pozycjach, tak aby obraz nie był rozmazany ani zniekształcony. 

Do wejścia HDMI i portu wyświetlacza można podłączać różne urządzenia o wysokiej rozdzielczości, aby bez trudu wyświetlać obraz. Lampę i filtr da się łatwo wymienić — to sprawia, że konserwacja projektora jest prosta, a wyświetlane prezentacje są tak jasne i wyraźne, jak to tylko możliwe. 

Dostępna podczas prezentacji funkcja dzielenia ekranu pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł (jednym z nich może być drugi laptop lub wizualizer Epson USB), co zwiększa atrakcyjność prowadzonych prezentacji.
 • Wysoka jasność
  Natężenie światła białego i barwnego 4200 lumenów
 • Wysoka rozdzielczość
  Rozdzielczość WXGA
 • Najwyższa jakość obrazów
  Technologia 3LCD
 • Bogata, głęboka czerń
  Współczynnik kontrastu 5000:1
 • Dzielenie ekranu
  Podłączenie do dwóch różnych źródeł
Rozdzielczość natywna (px) 1280 x 800
Kontrast 5000:1