• Projektor BenQ TH535

Dzięki wysokiej jasności 3500 ANSI Lumenów projektor TH535 zapewnia oglądanie filmów, seriali telewizyjnych, gier sportowych i gier wideo w stosunkowo jasnym otoczeniu lub nawet przy włączonych światłach. Idealny do jasnych pomieszczeń.

No goods
2520.00
Enter your email
Shipping within do 7 dni
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4718755078057
Leave your phone

Projektor BenQ TH535

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

 

Nowy rozmiar rozrywki

Ciesz się filmami, programami telewizyjnymi i grami z naprawdę dokładnymi kolorami i ostrymi obrazami z roku na rok. Projektory do domowej rozrywki BenQ zapewniają doskonałą jakość obrazu. Wyposażone przez nagrodzoną Oscarem technologię DLP, której BenQ jest producentem nr 1.

Wyposażony w 2 wejścia HDMI, projektor TH535 jest w pełni kompatybilny z Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV, Sony, PlayStation 4, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch, kartami Wi-Fi HDMI i innymi. Upewnij się, że możesz oglądać dowolną treść i grać w dowolną grę.
Nie ma potrzeby używania specjalnego ekranu do korzystania z projektora TH535. Po prostu użyj ściany do projekcji. Bez białej ściany? Żaden problem! Wyświetlanie na kolorowej powierzchni, takiej jak pomalowana ściana, jest łatwe dzięki trybowi koloru ściany BenQ. Ściany (jasna) żółta, różowa, (jasna) zielona, niebieska i czarna (tablica) nadają się również do projekcji. Potrzebujesz tylko płaskiej powierzchni, a projektor zajmie się resztą.
Oglądaj swój ulubiony serial telewizyjny przez wiele lat. Lampa w projektorze TH535 wytrzyma ponad 10.000 godzin nieprzerwanego użytkowania. Moc lampy jest regulowana dynamicznie w oparciu o zawartość i poziom jasności, wydłużając znacząco żywotność lampy o 50%.Podstawowe parametry

Jasność: 3500 ANSI Lumenów
Kontrast: 15 000:1
Rozdzielczość: Full HD 1920 x 1080
Żywotność źródła światła: do 15000 godzin 


Ważne cechy 

  • Duża żywotność lampy
  • Możliwość projekcji na kolorowej ścianie
  • Wysoka jasność

 

There is currently no comments or ratings for this product.