• Projektor Acer B250i

Dziel się pomysłami, gdziekolwiek jesteś, dzięki kompaktowemu, przenośnemu projektorowi. Omawiaj koncepcje, wyświetlaj filmy i motywuj innych podczas podróży. Projektor mobilny Acer B250i zapewnia piękny piękny 100-calowy obraz w rozdzielczości 1080p Full HD, który wygląda niemal tak realistycznie jak widok z okna.ia.

No goods
2929.00
Enter your email
Shipping within do 7 dni
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4710180719581
Leave your phone

Projektor Acer B250i

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Piękny 100-calowy obraz w rozdzielczości 1080p Full HD wygląda niemal tak realistycznie jak widok z okna.

Słuchający mogą poznać wciągającą moc dźwięku przestrzennego dzięki technologii Waves MaxxAudio®. Zastosowana technologia odtwarzania i ulepszania dźwięku została opracowana przez najlepszych na świecie inżynierów dźwięku w celu rozwiązania specyficznych ograniczeń akustycznych w nowoczesnych urządzeniach. Zastosowanie membran biernych zwiększa jakość dźwięku i moc niskich tonów. Krystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 1200 lumenów nawet z dużej odległości w świetle dziennym lub w średnich i dużych pomieszczeniach.

Ciesz się doskonałym brzmieniem w dowolnym miejscu, bez konieczności noszenia dodatkowego głośnika. Wykorzystaj pełną moc donośnego dźwięku płynącego z wbudowanego głośnika Bluetooth, wyposażonego w technologię Acer TrueHarmony. Spraw, by Twoje filmy zyskały nową jakość, muzyka zachwycała brzmieniem, a gry wciągały jeszcze bardziej.

Uwolnij się od kabli, korzystając z prostych funkcji bezprzewodowej projekcji oraz konstrukcji z kluczem sprzętowym. 

Natychmiastowe, wyraźne zdjęcia za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki autofokusowi możesz szybko uzyskać wyraźne obrazy bez tracenia czasu na konfigurację i regulację ostrości.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 1000 lumenów 
Kontrast: 5 000: 1
Rozdzielczość: WUXGA (1920x1200)
Żywotność źródła światła: do 30.000 godzin 

 

Ważne cechy

Technologia wyświetlania DLP

Przesyłanie obraz i ładowanie za pomocą USB Type-C 

Długotrwała, stała jasność LED

Brightness ANSI (lumen) 1000
Resolution (px) 1920 x 1200
Technology DLP
There is currently no comments or ratings for this product.