• Monitor profesjonalny Samsung LH32PMFXTBC/EN

Monitor Interaktywny PM32F-BC Pojemnościowa technologia dotykowa, która pozwala na 10 różnych punktów kontaktu jednocześnie Uniwersalne rozwiązanie do wyświetlania z wbudowanym MagicInfo Player S4 oparte na systemie Tizen ™ Certyfikat IP5x gwarantujący pracę w wymagających warunkach otoczenia

3270.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806088609256

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Monitor profesjonalny  Samsung LH32PMFXTBC/EN

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Bardziej angażujące treści

Pojemnościowa technologia dotyku zastosowana w wyświetlaczach Samsung PMF-BC oferuje klientom więcej informacji i jeszcze większą interaktywność. Wyświetlacze zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać odbiciu światła, a wszechstronna konfiguracja przekłada się na odpowiednią wydajność przy zmniejszonym obciążeniu operacyjnym.

Przyjazny design

Przyjazny dla użytkownika design wyświetlaczy PMF-BC sprzyja wygodnemu pisaniu. Pojemnościowa technologia dotyku oferuje 10 punktów dotyku, zapewniając wrażenie typowe dla pisania długopisem po papierze, a użytkownikom nie przeszkadzają kurz, światło słoneczne i inne czynniki.

Niezawodność i wytrzymałość

Wyświetlacze Samsung z serii PMF-BC umożliwiają dostarczanie wiadomości bez zakłóceń. Każdy wyświetlacz został zaprojektowany tak, aby był odporny na czynniki środowiskowe, które mogą wpływać niekorzystnie na przejrzystość obrazu i jego odbiór. Dzięki temu wyświetlacze idealne sprawdzają się w węzłach komunikacyjnych i innych lokalizacjach, w których mogą być narażone na działanie kurzu, brudu i czynników pogodowych.

Wygodne zarządzanie

Dzięki połączeniu systemu operacyjnego TIZEN, wbudowanego odtwarzacza multimedialnego i pojemnościowej technologii dotyku wyświetlacze PMF-BC dostarczają dynamiczne treści bez potrzeby korzystania z zewnętrznych komputerów czy dodatkowych urządzeń. Ponadto intuicyjny interfejs zapewnia łatwą nawigację po treściach i aplikacjach.

Wspaniała jakość obrazu bez odbicia światła

Wyświetlacze PMF-BC z dotykowym panelem wyświetlają treści o jasności 400 nitów i stałym podwyższonym kontraście bez odbicia światła w różnych warunkach, zarówno w naturalnym, jak i w sztucznym świetle. Dodatkowa powłoka przeciwdziałająca parowaniu zapewnia jeszcze lepszą widoczność w dowolnym czasie i miejscu.

Wygodna kontrola

W przeciwieństwie do standardowych wyświetlaczy, w których odbiorniki podczerwieni umieszczone są w miejscach trudno dostępnych, w PMF-BC zostały one umieszczone centralnie, co umożliwia użytkownikom wygodniejszą i bardziej elastyczną kontrolę. Każdy wyświetlacz PMF-BC odbiera sygnały odbiornika podczerwieni oddzielnie, co pozwala na szybką aktywację z dowolnego miejsca i nieprzerwaną kontrolę.

 

image

 

       Przekątna ekranu 

32"

Rodzaj panelu

S-VA

Rozdzielczość

1920 x 1080

Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

0,63 (poziom) x 0,63 (pion) 

Jasność (standardowa)

300

Współczynnik kontrastu

5500:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

178/178

Czas reakcji

8ms

Gama kolorów

72% 

Haze

15 %

Częstotliwość skanowania w poziomie

30 ~ 81kHZ

Maksymalna częstotliwość piksela

148,5 MHz

Częstotliwość skanowania w pionie

48 ~ 75 Hz

Dynamiczny współczynnik kontrastu

Mega DCR

Łączność

Wejście HDMI 2, DP, USB, DVI, RS232, WiFi, RJ45. 

Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.)

88 W

Wymiary urządzenia (SxWxG)

745,2 X 439,6 X 62,1 mm

Waga urządzenia

9.9 kg

There is currently no comments or ratings for this product.