• Monitor profesjonalny Samsung LH13QBREBGCXEN

Lepsza komunikacja w kompaktowym wyświetlaczu Za sprawą kompaktowego i wszechstronnego designu niewielki wyświetlacz Samsung QB13R umożliwia spersonalizowaną i doskonalszą komunikację . To profesjonalne rozwiązanie typu „wszystko w jednym" poprawia efektywność operacyjną prezentowanych treści, zapewniając jednocześnie niezawodną wydajność dla dowolnego zastosowania biznesowego.

No goods
1974.00
Enter your email
Shipping within Zapytaj o dostępność
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8801643787615
Leave your phone

Monitor profesjonalny Samsung LH13QBREBGCXEN

Tylko teraz z darmową wysyłką 

Wyraziste, doskonale widoczne treści

Wyświetlacz obsługuje rozdzielczość FHD 1920x1080, prezentując wyraziste i czytelne treści. Sprzyja temu antyodblaskowy panel, który zapewnia ostrość wyświetlanego obrazu niezależnie od oświetlenia. Te innowacje idą w parze z niezawodnym działaniem w trybie 16/7, które doskonale sprawdza się przy zastosowaniach profesjonalnych.

Smukły, inteligentny design

Kompaktowy i smukły design QB13R-T umożliwia efektywne wykorzystania przestrzeni nawet w lokalizacjach o ograniczonych rozmiarach. Gładka tylna obudowa idealnie sprawdza się zarówno przy mocowaniu urządzenia na ścianie, jak i przy standardowym ustawieniu. Z kolei umieszczenie wejść I wyjść wyświetlacza, sposób odtwarzania treści i sterowanie sprawiają, że jest on prosty w obsłudze.

Doskonałe odtwarzanie treści

QB13R z wbudowanym playerem MagicINFO S, wspieranym przez system Tizen, pozwala na efektywne i płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimediów. Platforma SSSP umożliwia również łatwą rozbudowę treści dzięki ulepszonej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi.

Kompleksowa konfiguracja bezpieczeństwa

Potężny system zabezpieczeń Knox zapewnia niezawodną, trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i systemu, ograniczając dostęp do treści i sprzętu. Co więcej, zdalne zarządzanie siecią i portami USB zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi.

Wygodna i przejrzysta kontrola wyświetlacza

Za sprawą scentralizowanego IR każdy wyświetlacz odbiera sygnały IR bezpośrednio przez panel, co umożliwia łatwe i wygodne zdalne starowanie nawet w przypadku nietypowych instalacji. Przymocowany do ściany wyświetlacz nie wymaga okablowania przedłużającego odbiornik IR. Natomiast wbudowane Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe zdalne zarządzanie zarówno treścią, jak i samym urządzeniem.

 

image

 

       Przekątna ekranu 

13"

Rodzaj panelu

ADS

Rozdzielczość

1,920 x 1,080

Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

0.153 (H) x 0.153 (V) 

Jasność (standardowa)

300

Współczynnik kontrastu

800:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

178/178

Czas reakcji

8ms

Gama kolorów

45%

Haze

0.25 %

Częstotliwość skanowania w poziomie

30 ~ 81kHZ

Maksymalna częstotliwość piksela

594MHz

Częstotliwość skanowania w pionie

48 ~ 75HZ

Dynamiczny współczynnik kontrastu

10000:1

Łączność

Wejście HDMI 1, USB, Stereo Mini Jack, WiFi, RJ45. 

Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.)

27.5W

Wymiary urządzenia (SxWxG)

322 x 193.5 x 28.2 mm

Waga urządzenia

0.9 kg
There is currently no comments or ratings for this product.