• Monitor Panasonic TH-55EQ1 Seria Entry

Szczegółowe obrazy 4K z naturalnym poczuciem głębi. Dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, wyświetlacze te spełniają różnorodne potrzeby. Zapewnia oznakowanie witryn sklepowych, które wiernie przedstawia tekstury i wyświetla skomplikowane rysunki z wysoką precyzją, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku biurowego. Wyposażony jest również w szeroką gamę terminali przyłączeniowych oraz wbudowane głośniki, co umożliwia wykorzystanie jako monitor do wideokonferencji.

No goods
6264.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5025232882571
Leave your phone

Seria EQ1TH-55EQ1 

Stylowa i smukła konstrukcja podkreśla wizerunek

Stylowa i smukła konstrukcja jest zgodna ze standardem ADA (głębokość poniżej 4 cali (około 100 mm) ze wspornikami) we wszystkich ważnych aspektach. Wąska ramka wyświetla obrazy o większym wpływie, jeszcze bardziej poprawiając jakość obrazu 4K. Smukły profil nie jest najmniej uciążliwy, nawet gdy jest zainstalowany w konfiguracji wiszącej.

image

* ADA to skrót od „Americans with Disabilities Act" (Ustawa o Amerykanach z Niepełnosprawnościami), prawa Stanów Zjednoczonych, które ma chronić osoby niepełnosprawne przed dyskryminacją.

Wysoka jakość obrazu 4K w najdrobniejszych szczegółach

PROFESJONALNY 4K
* Rzeczywista rozdzielczość: 3840 x 2160p

Mając około 8 290 000 pikseli, czyli około cztery razy więcej niż w przypadku wyświetlacza Full HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, wielkoekranowy wyświetlacz archiwizuje realistyczne, dopracowane obrazy. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór do cyfrowych oznakowań i sal konferencyjnych.

Dlaczego 4K jest idealne dla systemów AV Panasonic?
Odwiedź stronę „Dlaczego 4K".

Panel IPS ma szeroki kąt widzenia i minimalne wahania kolorów

W porównaniu z panelem VA zmiana kolorów jest bardzo niewielka, gdy ekran jest oglądany pod kątem prawym lub lewym, dzięki czemu obrazy są ostre i wyraźne. Jest to idealne rozwiązanie do dostarczania prawidłowych informacji w miejscach, w których obecnych jest wiele osób, takich jak przestrzenie i obiekty publiczne.

* Tylko TH-86EQ1/75EQ1

Do użytku oznakowania

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Wystarczy włożyć pamięć USB, na której została zapisana zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera. Treści mogą być odtwarzane kolejno* 1 bez letterboxingu. Treści można również przełączać przez sieć LAN lub obsługiwać wiele wyświetlaczy.* 2

• Jeśli włożenie pamięci USB jest utrudnione ze względu na warunki instalacji, użyj dostępnego w handlu przedłużacza.

*1: Niektórych plików nie można odtworzyć, nawet jeśli są w obsługiwanym formacie. Informacje na temat ograniczeń można znaleźć w instrukcji obsługi .

*2: Wymagane jest oprogramowanie Multi Monitoring & Control (bezpłatne) .

image

Obowiązujący format

Nieruchomy obraz JPG, JPEG, JPE, BMP
Obraz ruchomy AVI, MKV, ASF, WMV, TS, MTS, MP4, MOV, FLV
image

Jedno z maksymalnie czterech wyświetlaczy staje się jednostką nadrzędną, a pozostałe jednostki wyświetlają obrazy zsynchronizowane z jednostką nadrzędną. Umożliwia to wyświetlanie obrazów w idealnej synchronizacji, gdy panele są ułożone obok siebie.

Użyj pilota, aby edytować listę odtwarzania bez komputera

Użyj pilota jednostki głównej, aby ustawić kolejność odtwarzania i czas odtwarzania zawartości zapisanej w pamięci USB w celu edycji listy odtwarzania.

Użyj dołączonego pilota, aby ustawić kolejność i czas odtwarzania.

Dynamiczne oznakowanie jest możliwe dzięki zoomowi portretowemu

Podziel zawartość ze źródeł obrazów i powiększ wyświetlacz w orientacji pionowej. Nie ma potrzeby używania specjalnego urządzenia, takiego jak procesor, przy tworzeniu treści z różnych obrazów. Umieszczenie trzech modeli TH-65EQ1 w pionie tworzy wyświetlacz o przekątnej 112 cali. Umożliwia to bardzo widoczne oznakowanie sklepu.

* Jakość obrazu może ulec pogorszeniu, gdy obraz jest powiększony.

image

* Ta funkcja jest zgodna z wersją główną oprogramowania 2.2000 lub nowszą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

Oprogramowanie do monitorowania i kontroli wielu

Kompatybilny z oprogramowaniem Multi Monitoring & Control, umożliwiającym dodawanie nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Można sterować wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi w intranecie i monitorować ich stan. Również powiadomienia o błędach i wskazania błędów mogą być wykrywane przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu usprawnienia konserwacji.

image

Oprogramowanie komputerowe umożliwia jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze odtwarzanie treści i zarządzanie nimi

Seria EQ1 jest wyposażona w funkcję USB Media Player, która umożliwia łatwe odtwarzanie oznakowań. Oprogramowanie do zarządzania treścią to aplikacja do planowania odtwarzania cyfrowego oznakowania na komputerze. Pozwala również na włączenie/wyłączenie pozera.

* Aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania do zarządzania treścią, odwiedź stronę pobierania oprogramowania .

Odtwarzaj treści automatycznie dzięki funkcji planowania

Oprogramowanie do zarządzania treścią na komputer PC w wersji 3.2 (bezpłatne) umożliwia łatwe tworzenie list odtwarzania z obsługą multimediów, w tym kombinacji obrazów nieruchomych i wideo. Możesz ustawić harmonogramy odtwarzania i kończenia listy odtwarzania multimediów w określonych z góry dniach i godzinach.

image

Wygodna synchronizacja listy odtwarzania i harmonogramu

Listy odtwarzania i harmonogramy utworzone za pomocą oprogramowania do zarządzania treścią można przesyłać do wyświetlaczy z pamięcią USB lub przez sieć LAN. Obsługiwane jest również zsynchronizowane odtwarzanie na wielu wyświetlaczach.

Odtwarzanie z pamięci USB Dostarczane przez LAN. Dostępne zsynchronizowane odtwarzanie!

Ustawienia sieciowe pamięci USB

Za pomocą urządzenia pamięci USB można wprowadzić ustawienia sieciowe dla wielu wyświetlaczy. Indywidualne adresy IP dla każdej jednostki są ustawiane automatycznie.

Automatycznie ustaw indywidualne adresy IP

Funkcja klonowania oszczędza pracę podczas konfigurowania wielu urządzeń

Podczas instalowania wielu monitorów funkcja klonowania umożliwia wykorzystanie pamięci USB (lub sieci LAN) do kopiowania ustawień monitora nadrzędnego do innych urządzeń, co znacznie skraca czas konfiguracji.

image

* Funkcja klonowania działa tylko w przypadku wyświetlaczy o tej samej serii i rozmiarze ekranu.

* [Data i godzina], [Ustawienia sieciowe], [Ustawienia LAN] i identyfikator wyświetlacza nie mogą być kopiowane.

* Jeśli włożenie pamięci USB jest utrudnione ze względu na warunki instalacji, użyj dostępnego w handlu przedłużacza.

Programowalne czasowo przełączanie połączenia urządzenia

Funkcja timera na wyświetlaczu może być używana do zmiany podłączonych urządzeń źródłowych sygnału w żądanym czasie.
Pozwala to na łatwą zmianę wyświetlanych treści zgodnie z aplikacją lub postępem wydarzenia.

image

Przełączanie awaryjne i zabezpieczenia poawaryjne w sytuacjach o znaczeniu krytycznym

Jeśli główne sygnały wideo i audio zostaną przerwane, system natychmiast przełączy się na sygnały alternatywne. Jeśli główne sygnały zostaną przywrócone, zostanie wyświetlony oryginalny obraz.
Dzięki temu idealnie nadaje się do krytycznych pomieszczeń kontrolnych i centrów nadzoru.

* Użyteczne kombinacje sygnałów głównych i zapasowych są ograniczone.

メ イ ン 信号 が 途 切 れ て も, 即 座 に バ ッ ク ア ッ プ 信号 に 切 り 替 え

Warunki ustawienia wejścia zapasowego (szybkiego)

  Główny

HDMI 1

HDMI 2

DVI-D

PC

WIDEO

USB
Utworzyć kopię zapasową

HDMI 1

HDMI 2

○ × ×

DVI-D

PC

WIDEO

× × ×
USB × × ×

○:Do wyboru zarówno dla pierwotnego, jak i wtórnego.
×:Nie można wybrać ani dla głównego, ani dla dodatkowego.

Warunki ustawień wejścia zapasowego (normalne)

  Główny

HDMI 1

HDMI 2

DVI-D

PC

USB

WIDEO

Utworzyć kopię zapasową

HDMI 1

HDMI 2

DVI-D

○ ○ ○ ×

PC

△ × △ ×
USB ○ ○ × ×

WIDEO

× × × ×

○:Do wyboru zarówno dla pierwotnego, jak i wtórnego.
△:Do wyboru dla głównego lub drugorzędnego.
×:Nie można wybrać ani w trybie podstawowym, ani wtórnym.

SNMP wer. 1-Wer. 3 Kompatybilny

Protokół SNMP (Simple Network Management Protocol) może być używany z urządzeniami sieciowymi i monitoringiem sieciowym oraz SNMP Ver. 3 jest szeroko stosowany w sytuacjach, takich jak sale sądowe i usługi finansowe, gdzie wymagane jest ścisłe bezpieczeństwo. Dzięki temu seria EQ1 może być używana jako urządzenie sieciowe.

Dane MIB

Do użytku biurowego

Płynne przełączanie prezenterów

Seria EQ1 wykrywa sygnał, gdy wyświetlacz i komputer PC są połączone kablem wideo i aktywuje następujący łańcuch operacji: włączenie zasilania wyświetlacza → włączenie wejścia → wyłączenie zasilania wyświetlacza. Prezenter może płynnie przełączać ekran komputera bez konieczności korzystania z pilota i nie ma obaw, że zapomni o wyłączeniu zasilania po zakończeniu spotkania.

* Zgodne złącza to HDMI1/HDMI2/DVI-D/PC. Zarządzanie energią samego wyświetlacza należy ustawić z wyprzedzeniem.

* Efektywne terminale zależą od ustawień menu.

image

Obsługiwane łączenie urządzeń HDMI CEC

Urządzenia kompatybilne z HDMI-CEC można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla HDMI, umożliwiając sterowanie podstawowymi operacjami (takimi jak włączanie/wyłączanie zasilania) kompatybilnych urządzeń za pomocą pilota wyświetlacza.

* Nie można zagwarantować kontroli wszystkich urządzeń.

Podstawowe operacje sterowane pilotem.

Połączenie z urządzeniem zewnętrznym jest wygodne podczas wideokonferencji

Cisco Systems można podłączyć. Zasilanie wyświetlacza może być włączane i wyłączane przez kontroler urządzeń Cisco Systems. Lub po podłączeniu do urządzenia Cisco Systems tryb wideo, tryb wideokonferencji* 1 itd. można ustawić automatycznie.* 2

Ulotka kompatybilna z Cisco

*1: Tryb wideokonferencji ... Umożliwia prowadzenie konferencji z minimalnym opóźnieniem między obrazem a dźwiękiem.

*2: Na wyświetlaczu wymagane są ustawienia łącza urządzenia zewnętrznego.

* Ta funkcja jest zgodna z wersją główną oprogramowania 2.2000 lub nowszą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

Podstawowe operacje sterowane pilotem.

Wbudowane głośniki do odtwarzania treści z dźwiękiem

Wyświetlacz ma wbudowane głośniki, dzięki czemu może odtwarzać treści z dźwiękiem bez podłączania głośników zewnętrznych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni do instalacji wyświetlacza wielkoekranowego.

imageMożna wyświetlić zawartość z dźwiękiem.

Obsługuje połączenie sterowania LAN

Seria EQ1 może być sterowana przez LAN lub RS-232C. Wyświetlacz można skonfigurować w istniejącym systemie sterowania i sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie. Obsługuje również sterowanie AMX lub Crestron Connected™ LAN.

image

Funkcja przenoszenia ekranu*, która umożliwia dystrybucję obrazów na wyświetlacze w każdej klasie i sali konferencyjnej

Kompatybilny z oprogramowaniem Screen Transfer Ver.2.0, które wyświetla ekran komputera na maksymalnie 64 wyświetlaczach za pośrednictwem przewodowej sieci LAN.
Przesyłaj wykłady od dyrektora lub nauczyciela oraz status szkolenia wewnętrznego do wielu klas i sal konferencyjnych oraz potwierdzaj status dystrybucji z komputera.
Korzystając z funkcji dystrybucji priorytetowej, możesz rozsyłać obrazy poza kolejnością lub automatycznie włączając zasilanie, umożliwiając dystrybucję wiadomości w sytuacjach awaryjnych.

* Aby uzyskać więcej informacji, oprogramowanie do przenoszenia ekranu

image

Inne wygodne funkcje

Tryb audio w sali konferencyjnej dla łatwiejszego słuchania.

Ta funkcja ułatwia słuchanie głosów podczas wideokonferencji lub podczas wyświetlania wideo, co zapewnia lepszą jakość dźwięku.
Możliwe jest również ustawienie poprawiające tłumienie dźwięku, gdy wyświetlacz jest zamontowany na ścianie. Jeśli używana jest funkcja automatycznej regulacji głośności dźwięku, udostępnianie informacji jest możliwe przy poziomie dźwięku na komfortowym poziomie.

* Ta funkcja jest zgodna z wersją główną oprogramowania 2.2000 lub nowszą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

 

TH-55EQ1
Display Panel
Screen Size 55-inch (1387 mm)
Aspect Ratio 16:9
Effective Display Area (W x H) 1209 × 680 mm (47.6" x 26.7")
Resolution (H x V) 3840 × 2160
Brightness (Typ) 350 cd/m²
Contrast Ratio 4000:1
Response Time (G to G) 8 ms (G to G)
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178° (CR≥10)
Terminals
HDMI In HDMI TYPE-A Connector x 2 (HDCP2.2 supported)
Video/AV In 4-pole Mini Jack (M3) x 1 (Audio: Stereo Mini Jack (M3) x 1(Shared with DVI-D/PC In))
DVI-D In/Audio In (L/R) DVI-D 24-pin x 1, DVI Revision 1.0 Compatible (HDCP 1.1 supported) / Stereo Mini Jack (M3) x 1 (Shared with Video/PC In)
PC In/Audio In (L/R) Mini D-sub 15-pin x 1 (Compatible with DDC 2B) / Stereo Mini Jack (M3) x 1 (Shared with Video/DVI-D In)
Serial D-sub 9-pin x 1 (Input), RS-232C Compatible
IR In/Out Stereo Mini Jack (M3) x 1 / x 1
Audio Out Stereo Mini Jack (M3) x 1 / Variable Output (-∞ - 0 dB) (at 1 kHz 0 dB Input, 10 kΩ Loaded)
LAN RJ45 x 1, 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T, Compatible with PJLink™
USB USB Connector (TYPE A) x 1, DC 5 V/2 A (USB 3.0 supported)
Audio
Built-in Speaker 20W [10W + 10W]
Electrical
Power Requirements 110-127 V AC, 50/60 Hz, 220-240 V AC, 50/60 Hz
Power Consumption 195 W
Power off condition Approx. 0.3 W
Stand-by Conditions Approx. 0.5 W
Mechanical
Dimensions (W x H x D) 1240 × 712 × 62 mm (48.9" x 28.1˝ x 2.5")
Weight Approx. 17 kg (37.5 lbs.)
Bezel Width 12.9 mm (0.6") (T/R/L), 14.7 mm (0.6") (B)
Wall-hanging Pitch 400 x 200 mm (15.8˝ x 7.9˝) VESA Compliant
Installation Requirement*1
Orientation Landscape/Portrait
Tilting Angle 0-20 degrees forward/backward with landscape/portrait setting
Environment
Temperature 0°C to 40°C (32°F to 104°F) / for up to 1400 m (4593 ft) altitude,
0°C to 35°C (32°F to 95°F) / Altitude 1400-2800 m [4593 ft to 9186 ft]
Humidity 20% to 80% (Non condensation)
Operating Time*2 18 h/day
There is currently no comments or ratings for this product.