• Monitor Interaktywny Infocus INF6500

Monitor Infocus INF6500

No goods
7838.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 0797212999740
Leave your phone

Monitor Infocus INF6500


Seria JTouch 00, z cienką ramką, rozdzielczością 4K, technologią Ultra PinPoint, zintegrowanymi funkcjami edukacyjnymi i otwartą platformą Android 8, stanowi w pełni konfigurowalne, kompleksowe rozwiązanie do nauczania i prezentacji.

Niezwykle precyzyjna funkcjonalność dotykowa

Ultra szybki dotyk w podczerwieni z maksymalnie 20 punktami interakcji ułatwia szybkie i łatwe wywoływanie opcji menu za pomocą niezwykle intuicyjnych gestów dotykowych. Użyj palca, dłoni lub dołączonego rysika i współpracuj z wieloma użytkownikami jednocześnie.

Technologia Ultra-Pinpoint

Ostre jak brzytwa dokładności 1,6 mm tworzą bezwysiłkowe, prawdziwe doświadczenie pisania na papierze i pikselowo doskonały tekst, który jest łatwo czytelny dla każdego w pomieszczeniu.

Zintegrowany odtwarzacz multimedialny

Udostępniaj obrazy i zdjęcia lub odtwarzaj ulubioną muzykę - wszystko to bezpośrednio z własnej pamięci USB za pośrednictwem zainstalowanej aplikacji Media Player.

Dzięki dołączonemu kluczowi WiFi i aplikacji InFocus LightCast2 uczestnicy mogą bezpiecznie łączyć się i udostępniać treści z maksymalnie 4 komputerów PC, Mac, tabletów lub smartfonów, aby poprawić współpracę i produktywność podczas spotkań.

Idealny do zastosowań biznesowych

Spotkania stały się łatwe dzięki zintegrowanemu czytnikowi biurowemu. Otwórz przygotowane pliki z dysku USB i zaprezentuj je, aby przyciągnąć uwagę publiczności. Użyj wbudowanych narzędzi adnotacyjnych JTouch, aby przechwycić wszystkie swoje notatki i zapisać je na później.Monitor WM55h

 

Typ wyświetlacza

Monitor dotykowy

Przekątna ekranu

65"

Rozdzielczość

3840 x 2160

Jasność

450

Współczynnik kontrastu

5000:1

Wejścia/wyjścia

     3 x HDMI,2 x USB typu A,1 x USB typu B,1 x 3,5 mm Mini Jack

Parametry wyświetlacza

Ekran dotykowy, Sensor światła, Wbudowany głośnik, Wbudowany Mediaplayer

Czas reakcji

-

Zużycie energii

400 W

Waga

42 kg

Gwarancja

24 miesiące
Resolution (px) 3840 x 2160
Screen size (cal) 65
There is currently no comments or ratings for this product.