• Ekran projekcyjny Optoma DE-3120EGA

Ekran projekcyjny Optoma DE-3120EGA

Screen size (cal) 100
No goods
2280.00
Enter your email
Shipping within do 7 dni
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5060059043279
Leave your phone

Ekran projekcyjny Optoma DE-3120EGA

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS


Ekrany projekcyjne Optoma PMG + są popularne ze względu na łatwość obsługi oraz stosunek ceny do jakości. Ręczne ekrany od firmy Optoma oferują różne funkcji

Ich rozmiar wynosi od 72 "do 123" i są dostępne w formatach 4:3 16:9 i 16:10. W ten sposób możemy spełnić prawie wszystkie wymagania projekcyjne.

Kontrolowane zwijanie

Optoma PMG + posiadają system redukcji prędkości. Przeciągnij płótno tylko nieznacznie w dół, aby zwolnić je z zaczepu, a następnie puść a tkanina będzie przesuwać się powoli z powrotem do obudowy.

Budowa

Materiał tkaniny projekcyjnej biały mat składa się z 4 różnych warstw, w tym z warstwy tkanych włókien szklanych, które uniemożliwiają ładowanie statyczne i,co ważniejsze, zapobiegają falowaniu ekranu. Materiał wszystkich ekranów został zaprojektowany tak, aby nie przepuszczał światła.

Tkaniny są ognioodporne, wodoodporne, nie odkształcają się i w razie potrzeby mogą być przetarte wilgotną ściereczką. Powierzchnia tkaniny składa się z mikrokropek wykonanych w technologii PVC.

Selflock

Pociągnij ekranu i przytrzymaj go przez 3 sekundy, a następnie zwolnij go. Tkanina zatrzymuje się w dowolnej lokalizacji


Monitor WM55h

 

Rodzaj

ekran projekcyjny

Przekątna ekranu

100"

Szerokość obrazu

203

Wysokość obrazu

152

Powierzchnia ekranu

matowa biel

Współczynnik proporcji obrazu

4:3

Gain

1.0

Montaż

do montażu na suficie, na ścianie

Kolor

biały

Gwarancja

-

Waga

12,2 kg
There is currently no comments or ratings for this product.