• EKRAN ELEKTRYCZNY KAUBER Blue Label 400x225 BV

Brak towaru
5718.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
Zostaw telefon

Ekrany projekcyjne BI VISIONEkrany projekcyjne BI VISION

Ekrany KAUBER Bi Vision łączą w sobie projekcję przednią i wsteczną. Zastosowanie wzmacnianej, winylowej powierzchni projekcyjnej sprawia, że ekrany KAUBER Bi Vision doskonale sprawdzają się w miejscach narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Łatwe czyszczenie to kolejny atut, który pozwala bez obaw stosować je w miejscach takich jak PUBY, DYSKOTEKI, RESTAURACJE, KOŚCIOŁY czy też AULE WYKŁADOWE.

Ekrany KAUBER Bi Vision to seria ekranów elektrycznych w owalnych, aluminiowych, anodowanych obudowach. Zastosowana powierzchnia to BI VISION - powierzchnia uniwersalna do projekcji zarówno przedniej jak i wstecznej. Dostępne we wszystkich formatach projekcyjnych - 1:1, 4:3, 16:9.

KAUBER wykonuje ekrany o dowolnych proporcjach. Możliwość zamówienia ekranu na wymiar sprawia, że ekrany KAUBER można dopasować do każdego wnętrza.

Standardowo ekran wyposażony jest w przełącznik naścienny, opcjonalnie możliwe jest sterowanie bezprzewodowe radiowe, podczerwień lub sterowanie z poziomu projektora - TRIGGER 12V.