• EKRAN ELEKTRYCZNY KAUBER Blue Label 180x180 PCG

Brak towaru
2325.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
Zostaw telefon
Ekrany KAUBER ProCine GRAY to doskonały wybór do profesjonalnego kina domowego. Zastosowana powierzchnia projekcyjna sprowadzana z USA jest opracowana pod kątem wymagającego widza. Szara powierzchnia nie tylko podnosi w widoczny sposób kontrast, ale również doskonale uwydatnia kolory. Obudowa ekranu zaprojektowana we współpracy z projektantami wnętrz wspaniale podkreśla niepowtarzalny charakter ekranów KAUBER.

KAUBER ProCine GRAY to seria ekranów elektrycznych w owalnych, aluminiowych, anodowanych obudowach. Zastosowana powierzchnia to PRO CINE GRAY. Ekrany dostępne są we wszystkich formatach projekcyjnych 1:1, 4:3, 16:9. Opcjonalnie mogą być wykonane z czarną ramką dookoła powierzchni projekcyjnej, która doskonale podnosi kontrast wyświetlanego filmu.

KAUBER wykonuje ekrany o dowolnych proporcjach. Możliwość zamówienia ekranu na wymiar sprawia, że ekrany KAUBER można dopasować do każdego wnętrza.

Standardowo ekran wyposażony jest w przełącznik naścienny, opcjonalnie możliwe jest sterowanie bezprzewodowe radiowe, podczerwień lub sterowanie z poziomu projektora - TRIGGER 12V.

Powierzchnia

ProCine Gray
powierzchnia 3-warstwowa; czarny tył
0.8 gain; 450 g/m2; gr. 0,40 mm
kąt widzenia: 150°
wykonana z użyciem włókna szklanego

Dostępne kolory obudowy

srebrny anodowany
złoty anodowany
czarny anodowany
dowolny kolor z palety RAL

Opcje

Malowanie czarnej ramki podnoszącej kontrast
Malowanie czarnego górnego pasa
Nadruk dowolnej grafiki (np. logo) w miejsce ramki i górnego pasa